Dlaczego warto postawić na designerskie baterie umywalkowe?

Czy bateria elektroniczna to dobry pomysł?

Designerskie baterie umywalkowe cieszą się obecnie sporą popularnością. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach designerskie baterie umywalkowe to baterie elektroniczne. Jest to rozwiązanie jednocześnie bardzo ekonomiczne oraz także higieniczne. Jednocześnie baterie te są znacznie droższe. Wir wody uruchamia się przy pomocy dotyku czy też fotokomórki po upływie czasu określonego czy też po cofnięciu dłoni dopływ odcinany jest. Za ten proces magiczny odpowiada oczywiście sam sensor.

Takowe baterie mają określoną przeważnie temperaturę wody oraz ograniczają konieczność jej regulacji. Ich zaletą także jest to, że z uwagi na sam brak konieczności dotyku, bateria nas nie “straszy” nieestetycznymi zaciekami z wody oraz mydła. W publicznych toaletach czy też restauracjach samozamykające rozwiązania (czasowe rozwiązania), gdzie po upływie czasu określonego strumień wody pozostaje wyłączony. Te właśnie dwa warianty to możliwie najlepsze rozwiązania, gdy na uwadze mamy kwestie ekonomiczne oraz kwestie ekologiczne.

Jaki wybrać materiał?

Od dawna już panuje przekonanie, że solidna umywalkowa bateria będzie o wiele cięższa od tanich podróbek satelitarnych. Jak w zasadzie w każdej plotce jest ziarenko prawdy, tak również w tej informacji doszukać się możemy jakiegoś wyznacznika. Korpusy samej baterii są produkowane z mosiądzu, oznaczonego specjalnym wyborem jest dominującą wartością pierwiastka, a więc miedzi. Jeśli wartość ta jest mniejsza to materiał będzie znacznie mniej trwały, który jest podatny na uszkodzenia oraz na urazy, a im wartość wyższa tym bateria będzie cięższa odraz odporna. Surowce pozostałe, które towarzyszą materii mosiężnej to domieszka stali, niklu, szkła oraz także ceramiki.

Na pewno wpadną nam w oczy designerska armatura łazienkowa, której jeszcze wcześniej nigdzie nie widzieliśmy. Właśnie na to liczymy. Musi to być miłość niczym od pierwszego wrażenia. Tego sobie życzymy.