Dzieje Się

INFO nr 3
29.06.2018
Sklep ruszy dnia 1 lipca 2018 roku. Można będzie zaopatrywać się w produkty firmy PROUVE jak również w produkty NUTRILITE. Od tego dnia ruszy sprzedaż biletów na naszą Konwencję (15 września 2018 roku, Hotel JAN SANDER) – Książki będą do nabycia od dnia Konwencji, a nasz najważniejszy produkt jest gotowy ( KAWA – HERBATA) lecz drukarnia jest spóźniona z wydrukiem opakowań. Produkty będzie można zamawiać 24 godziny na dobę, ich realizacja następuje zawsze w każdy wtorek i piątek. Na dzień dzisiejszy nie możemy podać dokładnego czasu oczekiwania na zamówiony towar (w początkowej fazie korzystamy z usług naszej poczty) i mamy nadzieję, że paczki będą docierać do was jak najszybciej. Liczymy, że w ciągu pięciu dni roboczych powinniście mieć je u siebie. Jeśli nastąpi opóźnienie, wskazana jest cierpliwość.
INFO nr 2
29.06.2018
W związku z przedłużającymi się procedurami uzyskania zezwoleń jak i również procedurą weryfikacji dokumentów przez stronę Amerykańską (Apostille dokumentów), karty będą wydawane od dnia 15 września 2018 roku (Konwencja). Osoby, które nie będą uczestniczyć w konwencji, otrzymają karty drogą pocztową.
INFO nr 1
27.05.2018
W dniu 29 czerwca podamy wiadomości dotyczące otwarcia sklepu oraz informacje dotyczące wysyłki kart systemowych.
Konwencja
24.05.2018
15 września 2018 roku to dzień, w którym pokażemy całej Polsce dzień wolnej przedsiębiorczości, dzień startu projektu MÓJ ŚWIAT - POLSKA. Nie może Ciebie zabraknąć, nie może zabraknąć Twojej grupy. W tym dniu wszyscy zobaczą jaki fantastyczny projekt powstał w polskich domach, a przede wszystkim w naszych sercach niosąc ducha jutrzejszego dobrego dnia. Do zobaczenia na szczycie!
Quick Silver
23.05.2018
Quick Silver to motywacja i nagroda. Osiągnięcie tego poziomu to wielkie wyróżnienie dla Waszej pracy i całej grupy. Każdy kto do dnia 15 wrzesnia osiągnie poziom SP w strukturze, otrzyma premię motywacyjną w wysokości 1.000,00 PLN - powodzenia i do zobaczenia na szczycie!
Leaders Meeting 2019
05.04.2018
Przed nami fantastyczna przygoda! Dla wszystkich tych, którzy do końca roku 2018 osiągną poziom MANAGER w systemie eNTA, a więc będą posiadali minimum dwie grupy liderskie SP oraz 150.000 punktów, uczestniczyć będą w wyprawie na Kretę. Siedmiodniowe seminarium dla najlepszych z najlepszych. Wspaniałe chwile, słoneczne dni i fantastyczna plaża. Wasz wkład w budowę polskiego MLM będzie doceniony i zawsze doceniany. Jesteście na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Wierzymy w Was i jesteśmy przekonani że jesteście gotowi aby dotrzeć do wytyczonego celu. Jesteście tego warci, więc czekamy na was w greckim raju.
Nowa Odsłona
31.03.2018
Aby docenić waszą pracę i wielki wkład w tworzeniu polskiego MLM, chcemy was poinformować, że kazdy kto osiągnie poziom w eNTA System zostanie nagrodzony premią finansową. Bonus zostanie przelany na kartę prepaid w dniu uruchomienia systemu zakupowego. Najwyzszy poziom ( bonus ) osiągnięty w trakcie budowy grupy zostanie pomnożony przez 57 groszy co pozwoli wielu z was rozpocząć z wielkim entuzjazmem i energią wejście w wielki Twój, Mój, Nasz polski MLM.
Start eNTA System
10.03.2018
To wielki dzień dla Ciebie, dla Mnie, dla Nas, dla Polski - ta data to początek, to pierwszy krok w kierunku wolnej przedsiębiorczości, w kierunku budowy polskiego MLM, budowy Twojego, Mojego, Naszego jutra. Nigdy przed tą datą nikt tak bardzo nie pragnął zbudować wielkiej organizacji, która pozwoli Tobie, Mnie, Nam żyć lepiej, szczęśliwiej, radośniej nie martwiąc się o jutrzejszy dzień. My wspólnie to zbudujemy, zwykli ludzie nie patrząc wstecz będziemy szli i odnosili sukces ciesząc się każdym kolejnym dniem, który przynosi dobre chwile innym. A więc start! Idźmy i nigdy, ale to przenigdy nie zrezygnujmy.
Projekt Mój Świat - Polska
10.03.2018
1. Został stworzony dla wszystkich ludzi, którzy chcą zaangażować się w polski MLM o nazwie eNTAsystem.

2. Nasz projekt, mówiac najprościej, to codzienne zakupy w sieciach handlowych. Nie ingerujemy w wysokość, ilość, koszty, kiedy i co kupują nasi partnerzy. Więc co robimy? System sprawdza nasze wydatki, sumuje je i przenosi do planu marketingowego.

10 marca 2018 rok - start, rejestracja uczestników systemu eNTA
07 czewca 2018 rok - start, wysyłka kart systemowych do zarejestrowanych uczestników w systemie eNTA
17 czerwca 2018 rok - start, otwarcie sklepu internetowego - test systemu
15 września 2018 rok - oficjalne otwarcie systemu eNTA w Polsce
07 stycznia 2019 rok - pełny start systemu eNTA