Dzieje Się

INFO nr 1
14.09.2018
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO, informujemy, że z dniem 1 października 2018 roku wszyscy partnerzy eNTAsystem będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o przetwarzaniu osobowych.
Leaders Meeting 2019
05.04.2018
Przed nami fantastyczna przygoda! Dla wszystkich tych, którzy do końca roku 2018 osiągną poziom MANAGER w systemie eNTA, a więc będą posiadali minimum dwie grupy liderskie SP oraz 150.000 punktów, uczestniczyć będą w wyprawie na Kretę. Siedmiodniowe seminarium dla najlepszych z najlepszych. Wspaniałe chwile, słoneczne dni i fantastyczna plaża. Wasz wkład w budowę polskiego MLM będzie doceniony i zawsze doceniany. Jesteście na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Wierzymy w Was i jesteśmy przekonani że jesteście gotowi aby dotrzeć do wytyczonego celu. Jesteście tego warci, więc czekamy na was w greckim raju.
Nowa Odsłona
31.03.2018
Aby docenić waszą pracę i wielki wkład w tworzeniu polskiego MLM, chcemy was poinformować, że kazdy kto osiągnie poziom w eNTA System zostanie nagrodzony premią finansową. Bonus zostanie przelany na kartę prepaid w dniu uruchomienia systemu zakupowego. Najwyzszy poziom ( bonus ) osiągnięty w trakcie budowy grupy zostanie pomnożony przez 57 groszy co pozwoli wielu z was rozpocząć z wielkim entuzjazmem i energią wejście w wielki Twój, Mój, Nasz polski MLM.
Start eNTA System
10.03.2018
To wielki dzień dla Ciebie, dla Mnie, dla Nas, dla Polski - ta data to początek, to pierwszy krok w kierunku wolnej przedsiębiorczości, w kierunku budowy polskiego MLM, budowy Twojego, Mojego, Naszego jutra. Nigdy przed tą datą nikt tak bardzo nie pragnął zbudować wielkiej organizacji, która pozwoli Tobie, Mnie, Nam żyć lepiej, szczęśliwiej, radośniej nie martwiąc się o jutrzejszy dzień. My wspólnie to zbudujemy, zwykli ludzie nie patrząc wstecz będziemy szli i odnosili sukces ciesząc się każdym kolejnym dniem, który przynosi dobre chwile innym. A więc start! Idźmy i nigdy, ale to przenigdy nie zrezygnujmy.