Logowanie Rejestracja

Backoffice - Nowości

INFO nr 5
14 stycznia 2019 rok
Sukces można osiągnąć dopiero wtedy, kiedy w pełni zaakceptujesz, że Ty sam stoisz na drodze wszystkiego czego pragniesz. Tam gdzie inni widzą same problemy, ty znajdź rozwiązanie. Posiadaj wizję sukcesów i porażek, z których wyciągniesz wnioski. Jedyne przeszkody to te, które projektujesz w swoim umyśle. To nie jest coś co przychodzi naturalnie. Musisz się zaangażować. Ja świadomie doszedłem w moim życiu do punktu, w którym nie widzę barier ani wymówek. Wszystko jest możliwe i wszystko da się zrobić. Widzę wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji, w których, jak mi się wydaje, większość ludzi poddałaby się dużo szybciej. Oto co definiuje osobę sukcesu: zawsze jest na tak, nigdy na nie, zawsze działa, nigdy nie rzuca słów na wiatr bez podjęcia działań, zawsze dąży do celu i go osiąga. Nasze przedsięwzięcie to nic innego jak dążenie do lepszego jutra, twojego, mojego, naszego jutra. Poprzez ten biznes tworzymy polską i niepowtarzalną markę MLM, buduj przyszłość dla siebie, dla twojej rodziny, Twoim bliskim Tak, to przedsięwzięcie to rodzinna i partnerska współpraca. Motywacja to nic innego jak zestaw emocji, które ułatwiają działanie i pogłębia wiarę w lepsze jutro.
INFO nr 4
06 stycznia 2019
Świetna wiadomość dla wszystkich od najbliższej środy w każdą środę o godzinie 19.00 WEBINAR będzie prowadzony przez nasze Panie link -https://zoom.us/j/7786727800 Dla przypomnienia w każdą niedzielę WEBINAR informacyjny godzina 19.00 Uczestnicząc w tych wydarzeniach każdy otrzyma mocną dawkę informacji i motywacji.
INFO nr 3
03 stycznia 2019
Chcemy was poinformować, że w każdą niedzielę o godzinie 19.00 odbywają się webinary. Są to spotkania informacyjne na których szczegółowo omawiany jest program. Na naszej stronie www.entasystem.pl jest również zakładka PLAN MARKETINGOWY warto go przestudiować, jest bardzo pomocny w budowaniu własnej grupy. Trzeba uczestniczyć w wydarzeniach naszej społeczności, nie uczestniczysz bardzo dużo tracisz. Jeśli czegoś nie potrafisz zadzwoń do swojego sponsora lub do naszego biura, z chęcią porozmawiamy. Karty są sukcesywnie wysyłane, każdy ją otrzyma na czas, wdrażanie ich do systemu to czasochłonna praca, nie możemy popełnić błędu. Wielu się pyta czy to będzie styczeń czy nawet marzec, wiem na pewno, że w dniu 8 stycznia mamy bardzo ważne spotkanie. Ze względu na ludzi nastawionych do naszej idei "niesympatycznie" pozostanie to tajemnicą. To praca dla prawników i muszą oni to wykonać bezbłędnie. Pozdrawiamy was wszystkich zapraszając na niedzielny webinar na godzinę 19.00
INFO nr 2
19.12.2018
W związku z przystąpieniem do VAT National Trade Association eNTA group sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu kod pocztowy 22-400 ul Rynek Wielki 2 informujemy, że a dniem 01 luty 2019 roku opłata administracyjna zostanie objęta 23 % VAT-em.
INFO nr 1
14.09.2018
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO, informujemy, że z dniem 1 października 2018 roku wszyscy partnerzy eNTAsystem będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o przetwarzaniu osobowych.
Leaders Meeting 2019
05.04.2018
Przed nami fantastyczna przygoda! Siedmiodniowe seminarium dla najlepszych z najlepszych. Wspaniałe chwile, słoneczne dni i fantastyczna plaża. Wasz wkład w budowę polskiego biznesu będzie doceniony i zawsze doceniany. Jesteście na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Wierzymy w Was i jesteśmy przekonani że jesteście gotowi aby dotrzeć do wytyczonego celu. Jesteście tego warci, więc czekamy na was w greckim raju.
Start eNTA System
10.03.2018
To wielki dzień dla Ciebie, dla Mnie, dla Nas, dla Polski - ta data to początek, to pierwszy krok w kierunku wolnej przedsiębiorczości, w kierunku budowy polskiego biznesu, budowy Twojego, Mojego, Naszego jutra. Nigdy przed tą datą nikt tak bardzo nie pragnął zbudować wielkiej organizacji, która pozwoli Tobie, Mnie, Nam żyć lepiej, szczęśliwiej, radośniej nie martwiąc się o jutrzejszy dzień. My wspólnie to zbudujemy, zwykli ludzie nie patrząc wstecz będziemy szli i odnosili sukces ciesząc się każdym kolejnym dniem, który przynosi dobre chwile innym. A więc start! Idźmy i nigdy, ale to przenigdy nie zrezygnujmy.