Logowanie Rejestracja

Sklep

Kolagen Morski

Kolageny to rodzina białek fibrylarnych, będąca głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej organizmów zwierzęcych. Białka te występują w większości tkanek i narządów, m.in. w kościach, chrząstkach, skórze, więzadłach, ścięgnach, rogówce. Podstawowym ich zadaniem jest utrzymanie integralności strukturalnej i sprężystości tkanki łącznej oraz jej wytrzymałości na rozciąganie. Kolageny stanowią również rodzinę białek włókienkowych, które są głównym składnikiem większości tkanek łącznych, w tym skóry właściwej. Białka pełnią funkcję rusztowania stabilizującego strukturę skóry właściwej. Spadek ilości kolagenu związany ze starzeniem chronologicznym i działaniem czynników środowiskowych skutkuje obniżeniem gęstości skóry właściwej i jej uwodnienia. Skóra staje się mniej odporna na działanie czynników mechanicznych, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki.

Snail Natural 200ml

Wysokiej jakości suplement diety SNAIL NATURAL w swoim składzie zawiera hydrolizat śluzu ze ślimaka ogrodowego typu Helix Aspersa Muller pozyskany w rewolucyjny sposób dzięki współpracy amerykańskich oraz bułgarskich naukowców z Akademii Naukowej. Produkt zawiera także Pro vitamina B5, guma akacjowa i Witamina C

Snail Natural 100ml

Wysokiej jakości suplement diety SNAIL NATURAL w swoim składzie zawiera hydrolizat śluzu ze ślimaka ogrodowego typu Helix Aspersa Muller pozyskany w rewolucyjny sposób dzięki współpracy amerykańskich oraz bułgarskich naukowców z Akademii Naukowej. Produkt zawiera także Pro vitamina B5, guma akacjowa i Witamina C

Spa Beauty

COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA w swoim składzie posiada najwyższej jakości francuskiego kolagenu Collactive, który zapewni nam efekt promienistej cery, odżywionej od wewnątrz skóry i prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. Doskonały sposób na jedrną skórę. Nie tylko niweluje zmarszczki koło oczu tzw. ,, kurze łapki " , ale również wspomaga zapobieganie w powstawaniu zmarszczek i nawilża skórę od wewnątrz. Collactive™ nie ma efektów ubocznych. Jest bezpieczny i 100% naturalny.

Amino Premium

Wysokiej jakości suplement diety COLLAGEN MARINE AMINO PREMIUM zawierający w swoim składzie skoncentrowany hydrolizat białka rybiego Protein M+™, ekstrakt z aceroli oraz wyciąg z pokrzywy. Zawiera aminokwasy lewoskrętne. Wspomaga w regeneracji i prawidłowym funkcjonowaniu stawów. Zapewnia elastyczność ścięgien, wspomaga regenerację chrząstki i więzadeł tkanek zmniejszając tarcie ruchomych powierzchni. Zmniejsza ryzyko zachorowania na zapalenie stawów, łagodząc przy tym ból w stawach.

Protein IG Reduce

MARINE PEPTIDES PROTEIN IG REDUCE to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie między innymi hydrolizat białka rybiego - NutriPeptin™ oraz ekstrakty z nasion mango afrykańskiego, aceroli i kozieradki pospolitej. MARINE PEPTIDES PROTEIN IG REDUCE dzięki zawartości ekstraktu z nasion kozieradki pozytywnie wpływa na metabolizm glukozy we krwi.

Protein Antystres

Działanie wysokiej jakości kolagenu MARINE PEPTIDES ANTYSTRES skupia się przede wszystkim na zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Ekstrakt z białka rybiego Protizen™, aceroli oraz wyciągu z kory magnolii lekarskiej ma za zadanie działać przede wszystkim uspokajająco. Suplement diety z dodatkiem magnolii lekarskiej jest nietoksyczny dla organizmu ludzkiego, a także nie skutkuje działaniami niepożądanymi. Dlatego też możliwe jest długotrwałe podawanie suplementu, który w składzie ma wyciąg z magnolii, bez ryzyka powstania uzależnienia lub jakichkolwiek negatywnych działań ubocznych.