Logowanie Rejestracja

Sklep

Naturalny olej konopny tłoczony na zimno 250ml

Olej konopny to pierwszy produkt, jaki wprowadziliśmy do sprzedaży i baza do prawie wszystkich naszych pozostały wyrobów. Olej z konopi India jest nierafinowany (tłoczony na zimno) i zawsze pochodzi z pierwszego tłoczenia. Olej konopny stanowi doskonały dodatek do posiłków. Jak wykorzystać olej konopny? To zależy tylko od Twojej pomysłowości.

Naturalny olej konopny tłoczony na zimno 100ml EKO

Certyfikowany, ekologiczny olej z konopi siewnej to prawdziwy skarb dla wszystkich dbających o zdrowie. Konopie, z których wytłoczony został ekologiczny olej konopny India, pochodzą z uprawy ekologicznej o najwyższych standardach produkcji. Dzięki temu uzyskujemy doskonały olej konopny bio - pełen zdrowych kwasów tłuszczowych i innych zdrowych składników pokarmowych. Doskonale sprawdza się również jako olej kosmetyczny (np. jako olej konopny do olejowania włosów).

Nasiona konopne 250g - Lekko prażone

Nasiona konopne to zdrowa, lekka i niskokaloryczna przekąska dla każdego. Nasiona konopi, jakie znajdziecie w naszym sklepie, są niełuskane, dzięki czemu zachowują wszystkie, cenne wartości odżywcze, których nie posiadają nasiona łuskane. Nasionka konopi to przede wszystkim wysoka zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3-6-9 (tzw. dobre tłuszcze), magnez, żelazo, białko, błonnik, cynk i magnez.

Kołacz konopny 250g (otręby konopne)

Kołacz konopny porównać można do otrębów - ze względu na sposób pozyskiwania, jak i zawartość substancji odżywczych. Kołacz konopny ma jednak najzdrowszą ze wszystkich otrębów zawartość błonnika pokarmowego. Błonnik jest niezbędny w naszym organizmie m.in. do prawidłowego działania jelit - badania wskazują jednak, że niedobór błonnika jest charakterystyczny w codziennej diecie współczesnego człowieka - dlatego warto wzbogacić ją o naturalne źródło błonnika, jakim jest nasz kołacz. Błonnik pokarmowy odpowiada za uczucie sytości w żołądku, dlatego jest niezbędnym wsparciem podczas odchudzania (pomaga zatrzymać potrzebę podjadania).

Białko konopne 250g

Najlepsze źródło białka (pełnowartościowego, lekkostrawnego i łatwo przyswajalnego) stanowi, pośród wszystkich roślin, właśnie konopia włóknista. Odżywka białkowa, powstała wskutek wielokrotnego mielenia i przesiewania konopi, jest w 100% naturalnym suplementem diety, który polecić można sportowcom, wegetarianom, weganom i wszystkim, którzy dbają o zdrową, zrównoważoną dietę.

Herbata Relaksująca 50g

Wysokiej jakości, aromatyczny susz z młodych liści i kwiatów konopi 50g. Uprawy ekologiczne, bez nawozów, bez środków ochrony roślin. Odmiana Glyana. Susze do zastosowania różnorakiego, w zależności od potrzeb. Przy kontakcie nie działa szkodliwie w żadnym aspekcie, a w razie połknięcia nie ma możliwości zatrucia lub uzależnienia.