Logowanie Rejestracja

Sklep

Ser Aldamer

Aldamer, ser typu szwajcarskiego, zachęca swoim niezwykle łagodnym i słodkawym smakiem. Zwarty miąższ i oczka o wielkości orzecha laskowego to jego cechy charakterystyczne. Dzięki temu, że jest dostępny w plasterkach, jest idealnym towarzyszem śniadań i kolacji. Sprawdzi się również w daniach zapiekanych, a nawet w founde. Ekonomiczne, 150 gramowe opakowanie typu „otwórz – zamknij” sprawia, że długo zachowuje świeżość i doskonały smak.

Ser Gouda

Charakterystyczny, śmietankowy smak i wyrazisty zapach Goudy posiada wielu zwolenników – ten smakowity ser jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Jego konsystencja i doskonała topliwość sprawia, że z powodzeniem może być wykorzystywany do wyszukanych, ciepłych dań, jak i kanapek i przekąsek na zimno. Ekonomiczne, 150 gramowe opakowanie typu „otwórz – zamknij” sprawia, że długo zachowuje świeżość i doskonały smak.

Ser Morski

Morski to ser, który jest niezwykle ceniony przez serowych smakoszy głównie za ciekawy, lekko pikantny smak. Wzbogaci każda potrawę – od przekąsek, po dania główne, a klasyczne kanapki z jego udziałem nabiorą zdecydowanego charakteru. Rozpoznać go można po niewielkich oczkach o nieregularnym kształcie i miękkim miąższu. Do nabycia w opakowaniach 150 g, typu „otwórz – zamknij”.

Ser Podlaski

Podlaski to propozycja dla tych, którzy w serach szukają czegoś specjalnego. Łagodność połączona z lekko kwaśnym smakiem i niezwykle ciekawą, pikantną nutą zaskoczy nawet prawdziwych smakoszy. Jasnożółty, sprężysty miąższ usiany jest niewielkimi, okrągłymi oczkami, a jego zastosowanie jest na tyle wszechstronne, że świetnie sprawdzi się w daniach ciepłych i zimnych. Ekonomiczne, 150 gramowe opakowanie typu „otwórz – zamknij” sprawia, że długo zachowuje świeżość i doskonały smak.

Ser Edamski

Lekko orzechowa nuta to cecha charakterystyczna sera Edamskiego. Możemy go również rozpoznać po łagodnym smaku, który przypadnie do gustu nawet najmłodszym. Idealny do kanapek, dań głównych i przekąsek. Dostępny w opakowaniach 150 g, typu „otwórz – zamknij”.