Logowanie Rejestracja

Sklep

Naturalny olej lniany tłoczony na zimno 250ml

Tłoczony na zimno (nierafinowany). Olej, który trafia do Was pochodzi zawsze z pierwszego tłoczenia. ✓ Powstaje w niewielkich partiach, abyście mieli pewność, że zawsze trafia do Was świeży olej lniany. ✓ Stanowi doskonały dodatek do posiłków – wspaniale podkreśla smak m. in. sałatek, dressingów, pieczywa, tostów, makaronów czy surowych, gotowanych lub pieczonych warzyw. ✓ Na tle innych olejów wyróżnia się wysoką zawartością niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. ✓ Jest bogaty w witaminę E. ✓ Doskonale sprawdza się jako olej kosmetyczny – ponieważ idealnie nawilża oraz pielęgnuje skórę i włosy.

Naturalny olej z orzecha włoskiego tłoczony na zimno 250ml

Tłoczony na zimno (nierafinowany). Olej, który trafia do Was pochodzi zawsze z pierwszego tłoczenia. ✓ Powstaje w niewielkich partiach, abyście mieli pewność, że zawsze trafia do Was świeży olej z orzecha włoskiego. ✓ Posiada przyjemny, orzechowy smak i zapach. ✓ Stanowi doskonały dodatek do posiłków – wspaniale podkreśla smak m. in. sałatek, sosów, wypieków i deserów. ✓ Na tle innych olejów wyróżnia się wysoką zawartością niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. ✓ Jest bogaty w witaminy A, E, K oraz witaminy z grupy B. ✓ Doskonale sprawdza się jako olej kosmetyczny – do pielęgnacji włosów i skóry. Nawilża i zmiękcza skórę, redukuje przedwczesne oznaki starzenia, doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry dojrzałej lub suchej. Wspomaga wzrost włosów, wygładza i odżywia, nadając im blask.

Naturalny olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml

Tłoczony na zimno (nierafinowany). Olej, który trafia do Was pochodzi zawsze z pierwszego tłoczenia. ✓ Powstaje w niewielkich partiach, abyście mieli pewność, że zawsze trafia do Was świeży olej z ostropestu. ✓ Posiada neutralny smak z ledwo wyczuwalną nutą gorzkości. ✓ Stanowi doskonały dodatek do posiłków – wspaniale podkreśla smak m. in. sałatek, dressingów, majonezów i past. ✓ Na tle innych olejów wyróżnia się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie omega 6 i omega 9. ✓ Zawiera cenne substancje lecznicze sylimarynę i fitosterole. Dzięki temu oczyszcza wątrobę z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii oraz skutecznie ją chroni. Wykazuje silne działanie antynowotworowe, obniża poziom szkodliwego choleserolu. ✓ Jest bogaty w witaminy (E, K, C), garbinki i sole mineralne. ✓ Doskonale sprawdza się jako olej kosmetyczny. Zawiera duże ilości witaminy E i działa przeciwutleniająco, spowalniając procesy starzenia. Jest wykorzystywany przy leczeniu chorób skórnych - działa przeciwzapalnie.

Naturalny olej z pestek dyni tłoczony na zimno 250ml

Tłoczony na zimno (nierafinowany). Olej, który trafia do Was pochodzi zawsze z pierwszego tłoczenia. ✓ Powstaje w niewielkich partiach, abyście mieli pewność, że zawsze trafia do Was świeży olej z pestek dyni. ✓ Stanowi doskonały dodatek do posiłków – wspaniale podkreśla smak m. in. sałatek, dressingów, pieczywa, tostów, makaronów czy surowych, gotowanych lub pieczonych warzyw. ✓ Zawiera niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe - głównie omega 6. ✓ Bogaty w witaminy A, E i D, witaminy z grupy B oraz selen potas i cynk. ✓ Polecany przede wszystkim na pasożyty, a także na schorzenia prostaty i układu moczowego (zawiera fitosterole). ✓ Doskonale sprawdza się jako olej kosmetyczny – do wzmacniania włosów, nawilżania skóry i walki z trądzikiem.

Żeń-szeń Skarby Polesia (nalewka do przyrządzenia)

Żeń-szeń Poleski to tradycyjna nalewka lecznicza, sporządzana i wykorzystywana na Polesiu od stuleci. Uwaga! Produkt nie zawiera alkoholu, który należy dodać we własnym zakresie! Kłącza rośliny zostały zebrane ręcznie na terenie Polesia. Żeń-szeń Poleski (Pięciornik kurze ziele) swoją łacińską nazwę wziął od słowa „potens”, czyli „potężny”, co podkreśla lecznicze właściwości rośliny. Nalewka, sporządzona na bazie jego kłącza, działa przeciwzapalne i przeciwbiegunkowo – pomaga przy niestrawności, zatruciach pokarmowych, biegunkach, chorobach żołądka oraz hemoroidach. Stosowana jako płukanka łagodzi stany zapalne dziąseł, migdałków i gardła. Stosowanie: W celu przygotowania nalewki 20 gram korzenia należy zalać do pełna wódką i odstawić na miesiąc. Przyjmować po 20 ml 2 razy dziennie lub profilaktycznie 20 ml 1 raz dziennie. Do pokarmu. Można również płukać nią gardło, pędzlując migdałki i dziąsła. Nalewki nie powinny stosować kobiety w ciąży, nie należy jej przedawkowywać, ani stosować dłużej niż kilka tygodni bez przerwy.