Logowanie Rejestracja

SklepWspółpraca

Enta Shop Line to polski projekt, z przeważającą ilością produktów wytworzonych w naszym kraju. Nasza linia sklepów to jedyny projekt w Polsce oparty na ścisłej współpracy z klientem tworząc formułę społeczności kupieckiej, umożliwiającą uzyskanie szeregu korzyści przy zachowaniu podmiotowości i niezależności prowadzonej działalności gospodarczej.

Strefa Inwestora
Oferuje bogaty portfel współpracy z producentami i hurtowniami, które w znaczący sposób uatrakcyjniają warunki handlowe i tym samym zwiększają przychody oraz rentowność sklepu.
Nasz program lojalnościowy zapewni aktywność reklamową. Nasze wsparcie to tysiące zadowolonych klientów, współpracują z nami oraz wykwalifikowani managerowie, enta shop line to żywa i aktywna promocja Państwa sklepu.
Prowadzimy programy szkoleniowe i motywacyjne dla właścicieli placówek handlowych i ich pracowników, Służymy pomocą w aranżacji i wizualizacji sklepu oraz projekt optymalizacji asortymentu.
Enta shop line posiada fantastyczny program lojalnościowy oparty na ścisłej współpracy z klientami. Posiadamy jedyną i niepowtarzalną kartę systemową podłączoną do ogólnopolskiego programu enta group.