Stacje Ładowania Enelion Vertica

Rynek samochodów elektrycznych rozwija się coraz szybciej i coraz więcej przedstawicieli dużych koncernów samochodowych ma w swojej ofercie pojazdy z silnikiem elektrycznym. Wraz z produkcją smochodów elektrycznych musi iść szybki rozwój infrastruktury, w tym niezbędnych stacji ładowania, które powinny być dostępne w jak największej liczbie miejsc, aby zapewnić możliwość dotarcia na miejsce bez obawy o ładowanie.

Stacje ładowania Enelion Vertica to przede wszystkim oferta dla klientów poszukujących ładowarki, którą można zamontować bez wykorzystania ściany. Stacje Enelion Vertica posiadają dwa moduły ładujące, umieszczone w solidnym aluminiowym słupie. Dzięki tej konstrukcji stacja nie wymaga montażu na dodatkowych elementach przestrzeni, lecz może być wolnostojąca. Prawdziwą innowacją jest modułowa budowa, dzięki której w przypadku awarii wystarczy jedynie wyjąć wadliwy element i zastąpić nowym. Taka wymiana zajmuje tylko 3 minuty. W ten sposób czas ewentualnej niedostępności jednego z modułów jest ograniczony do minimum.

Stacje ładowania Enelion Vertica, obok innowacyjności zapewniają też unikalny design. Obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium i dostępna w dwóch kolorach: srebrnym i grafitowo-czarnym. Tworzywo jest odpowiednio utwardzone i odporne na zniszczenia, czy zadrapania. Stacja ładowania jest wyposażona w nowoczesny wyświetlacz wykonany w technologii OLED, który zapewni czytelność instrukcji niezależnie od pogody.

Firma Enelion oferuje również dodatkowe wyposażenie instalacji takie jak inteligentny pomiar elektryczny Energy Guard, czy moduł Bridge pozwalający rozszerzyć zakres działania tradycyjnych ładowarek.